mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right
CIVITTA - Story of our company

HISTORIA FIRMY CIVITTA

CIVITTA oferuje jakość usług wykraczającą poza standardy tradycyjnego doradztwa biznesowego, dostarczając usługi konsultingowe i badawcze o korzystnym stosunku jakości do ceny i prowadzące do osiągania realnych wyników. Klientami są przedsiębiorstwa, instytucje, rządy oraz organizacje non-profit, które chcą rzucić wyzwanie własnym branżom, stając się bardziej innowacyjnymi, skutecznymi i dynamicznymi.

ŁĄCZYMY TRADYCYJNY MODEL DORADZTWA

DORADZTWO OPARTE NA DANYCH

Łączymy metodologie, narzędzia i podejścia stosowane w tradycyjnych usługach konsultingowych z analitycznym rygorem i rozwiązaniami opartymi na danych. Nasze doświadczenie doradcze zdobyte w czasie realizacji ponad 10.000 projektów i międzynarodowa sieć ekspertów pozwalają nam korzystać z najlepszych praktyk branżowych i funkcjonalnych.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą eksperci pracujący wcześniej w firmach konsultingowych z "Wielkiej Trójki", „Wielkiej Czwórki“, wiodących agencjach badań rynku i największych przedsiębiorstwach. Naszych partnerów zarządzających wspierają utalentowani specjaliści. Są wśród nas absolwenci Harvardu, Stanfordu, Wharton, London Business School, Bocconi oraz innych cenionych uniwersytetów z naszych krajów macierzystych. Każdy z nas jest ekspertem w swojej branży i funkcji.

PRAKTYCZNE REKOMENDACJE

Chcemy mieć pewność, że nasza praca przynosi klientom konkretne wyniki. Nie chcemy pisać teoretycznych opracowań i raportów, które tylko zbierają kurz na półkach. Naszym głównym celem jest służenie klientom, którzy rozumieją, że mogą skorzystać z pomocy spoza firmy i są gotowi do wdrażania rozwiązań i wprowadzania zmian w swoich organizacjach. Pomagamy im, sugerując praktyczne rozwiązania, które uwzględniają specyfikę rynku, firmy i zespołu realizującego projekt.

Z

NOWOCZESNYM PODEJŚCIEM

ŚMIAŁOŚĆ ORAZ INNOWACYJNOŚĆ

Nasza niezależność pozwala nam powiedzieć klientom to, w co naprawdę wierzymy. Nie boimy się zakwestionować status quo i zachęcamy naszych klientów do niestandardowego myślenia i rzucenia wyzwania ich branżom lub rynkom w celu wdrożenia pozytywnych zmian. Oznacza to zadawanie trudnych pytań, dzielenie się bezstronnymi obserwacjami, a także wprowadzanie śmiałych, innowacyjnych pomysłów oraz rozwiązań.

ELASTYCZNOŚĆ ORAZ EFEKTYWNOŚĆ

Skupiamy się na tym, czego potrzebują klienci – pomocy w osiąganiu doskonałych wyników. Nasza przewaga wynika z unikalnego modelu biznesowego, który łączy niskie koszty ogólne ze względu na brak biurokracji i ograniczone wydatki na marketing; wykorzystanie kadry głównie do realizacji projektów na rzecz klientów; elastyczną strukturę; eliminowanie składników nieprzynoszących wartości dodanej; honorarium uzależnione od wyników tam, gdzie to uzasadnione.

CIVITTA - The Challengeʳ Advisory

Rozpoczęliśmy naszą podróż w Estonii – ojczyźnie najbardziej zaawansowanego cyfrowo społeczeństwa na świecie (e-Estonia) i światowej klasy ekosystemie start-upów. Zauważyliśmy, że w mniejszych krajach nie jest łatwo uzyskać dostęp do konkurencyjnych i wysokiej jakości usług konsultingowych w zakresie zarządzania. Lokalne firmy doradcze są zbyt małe, aby oferować wszystko to, czego potrzebują klienci. A międzynarodowym firmom konsultingowym brakuje lokalnej obecności lub mają wysokie ceny, które pozwalają im pokrywać ich wysokie koszty ogólne. W miarę rozwoju naszej firmy zrozumieliśmy, że nasze podejście jest odpowiednie nie tylko dla mniejszych krajów, ale także dla tych większych.

Aby wypełnić tę lukę, zastosowaliśmy w sektorze doradztwa biznesowego nasze podejście zwane „Challenger” („Stawiamy wyzwania”) oraz wykorzystaliśmy nasze wyjątkowe pochodzenie i unikatowe doświadczenie. Postanowiliśmy stworzyć ofertę łączącą wysokiej klasy ekspertów z procesami i strukturami lean, budując w ten sposób wiodącą firmę doradczą w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasz model biznesowy stosujemy nie tylko w rozwijających się krajach Europy, ale także w krajach skandynawskich. Dziś jesteśmy obecni w 18 krajach Europy. Rozwijamy się, stosując zasadę „jednej firmy”, dzięki czemu nawet nasze mniejsze lokalne biura są w stanie obsłużyć duże projekty w wielu obszarach.

Podstawy naszego sukcesu:

  • Stawiamy wyzwania naszym konkurentom – dostarczamy większą wartość, na dużą skalę.
  • Stawiamy wyzwania naszym klientom – nie boimy się zadawać im trudnych pytań i pomagamy im stawiać wyzwania samym sobie lub ich własnym branżom.
  • Stawiamy wyzwania sobie — lubimy nieszablonowe projekty.

0

Oddziałów krajowych

0

Konsultantów

0

Biur

0

Web developerów

Gdzie działamy?

W ciągu zaledwie kilku lat od założenia firmy w roku 2010, CIVITTA stała się wiodącą firmą doradczą w obszarze zarządzania w krajach bałtyckich i Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudniając ponad 380 konsultantów w 27 biurach i 18 krajach.

Główna siedziba firmy znajduje się w Tartu, w Estonii. Pozostałe biura działają w Estonii, Łotwie, Litwie, Finlandii, Polsce, Ukrainie, Rumunii, Mołdawii, Białorusi, SerbiiSłowacjiBułgariiPółnocnej Macedonii, KosowoArmeniiDanii i Szwecji a biuro sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze i Turcji.

CIVITTA realizuje projekty konsultingowe i badawcze również w krajach poza swoimi rynkami macierzystymi. Dzięki zastosowaniu elastycznego podejścia i międzynarodowego know-how, konsultanci CIVITTA zrealizowali już tysiące projektów w ponad 40 krajach - w Europie, Azji i Afryce.