mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Praca w CIVITTA

PRZYGODA

Cenimy ludzi nieprzeciętnych, którzy lubią działać niestandardowo. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i rzucamy wyzwanie status quo. U nas zawsze dzieje się coś ciekawego!

WYZWANIE INTELEKTUALNE

Jesteśmy gotowi uczyć się w czasie pracy dzięki różnorodnym, wymagającym pod względem intelektualnym projektom łączącym różne branże, funkcje i obszary geograficzne.

NIEHIERARCHICZNA ORGANIZACJA

Cenimy wysoki stopień odpowiedzialności i wkład wnoszony przez każdego pracownika od pierwszego dnia pracy. Od członków naszego zespołu oczekujemy wpływu na sukces firmy.

ELASTYCZNOŚĆ

Dbamy o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, zapewniając możliwości łączenia pracy, studiów, działalności przedsiębiorczej, hobby, sportu oraz życia rodzinnego.

ZABAWA

Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy, spotkania towarzyskie poza biurem i wyjazdy zagraniczne dla wszystkich członów naszego zespołu.

Kogo szukamy do naszego zespołu?

Odnosimy sukcesy dzięki utalentowanemu oraz pełnemu pasji zespołowi profesjonalistów, dla którego jest doskonałym miejscem do pracy.

Jak pracujemy?

  • Międzynarodowe zespoły i projekty
  • Niehierarchiczne środowisko pracy
  • Projekty mające wpływ i znaczenie
  • Nacisk na rozwój pracowniczy i mentoring
  • Atrakcyjne wynagrodzenia i pakiety szkoleń

Studenci oraz absolwenci

Nieustannie szukamy młodych talentów z lokalnych rynków – ludzi, którzy chcą rozwijać się zawodowo, realizując ważne projekty zarówno w swoich krajach, jak i za granicą. Jeśli jesteś studentem lub tegorocznym absolwentem, możesz dołączyć do naszego zespołu na staż lub stanowisko najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Aplikuj teraz

Doświadczeni profesjonaliści

Wierzymy, że każdy może zostać konsultantem w obszarze zarządzania i wykorzystać swoją wiedzę, aby wprowadzać zmiany w organizacjach i w ten sposób wywierać wpływ na społeczeństwo. Jeśli jesteś doświadczonym konsultantem lub ekspertem w swojej branży i szukasz zmiany lub nowych wyzwań, skontaktuj się z nami, ponieważ możemy pomóc Ci w rozwoju zawodowym.

Aplikuj teraz

Historie naszych pracowników

Ścieżka kariery w CIVITTA

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces to zasługa utalentowanego i pełnego pasji zespołu profesjonalistów, dzięki którym nasza firma jest doskonałym miejscem pracy. Zachęcamy naszych pracowników do szukania przygody we wszystkim, co robią, a także pomagamy im w osiąganiu ich celów zawodowych i osobistych.

ASSOCIATE PARTNER

Zarządza zespołami, oferuje mentoring kolegom i odpowiada za rozwój biznesu.

STARSZY ANALITYK / STARSZY KONSULTANT

Współpracuje z członkami zespołu klienta i jest odpowiedzialny za określoną część projektu, taką jak analiza danych, badanie rynku, model finansowy.

MŁODSZY ANALITYK / MŁODSZY KONSULTANT

Wspiera zespół w badaniach rynku, analizie i gromadzeniu danych, generowaniu pomysłów i innych codziennych zadaniach.

PARTNER

Lider zespołu, który ma dużą wiedzą i bogate doświadczenie w swojej branży i/lub dziale usług, a także ma własne portfolio klientów.

KIEROWNIK PROJEKTU / KIEROWNIK ZESPOŁU

W pełni odpowiada za realizację projektu, zapewnienie terminowej realizacji zgodnie oczekiwaniami co do jakości i budżetu.

ANALITYK / KONSULTANT

Realizuje większe i bardziej skomplikowane zadania, w tym analizuje oraz wizualizuje dane, tworzy i testuje hipotezy.

SZUKASZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJU ZAWODOWEGO?

Rozwiń swoją karierę w CIVITTA i zdobądź międzynarodowe doświadczenie. Wypełnij formularz aplikacji o pracę, a nasz zespół oceni go i skontaktuje się z Tobą. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących aplikacji o pracę, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected].

WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACJI O PRACĘ

*Pola wymagane

Poziom doświadczenia*
Preferowana lokalizacja*
Dokument nie powinien być większy niż 2 MB

FORMULARZ ZOSTAŁ
WYSŁANY