mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Vitagro Mariusz Samborski – współpraca przy procesie pozyskania decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji

Vitagro Mariusz Samborski to jedno z przedsiębiorstw wspieranych przez nas w procesie pozyskania decyzji o wsparciu na realizację nowej inwestycji w ramach instrumentu Polska Strefa Inwestycji. Firma istnieje na polskim rynku od 2004 roku i prężnie działa w branży spożywczej, oferując wyroby z różnego rodzaju zbóż, takie jak wafle, chrupki czy podpłomyki. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym w Świdniku i powstają jedynie z naturalnych składników, bez stosowania substancji przedłużających ich termin przydatności.

Przedsiębiorstwo Vitagro Mariusz Samborski ma w planach biznesowych przeprowadzenie zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego w swoim zakładzie, która będzie opierać się na zastąpieniu maszyn obsługiwanych ręcznie maszynami automatycznymi. Ta automatyzacja pozwoli na zwiększenie mocy produkcyjnej o 100%. Firma planuje również zakup nowych linii produkcyjnych, który umożliwi jej rozpoczęcie wytwarzania zupełnie nowych produktów w swoim portfolio. Inwestycja o wartości blisko 3 mln PLN przyczyni się nie tylko do wzmocnienia pozycji firmy na rynku przekąsek i żywności BIO oraz powiększenia docelowej grupy klientów, lecz również pozwoli na utworzenie nowych miejsc pracy na terenie Świdnika.

Cieszymy się, że nasi eksperci pod nadzorem Wojciecha Kwiatkowskiego, Senior Managera CIVITTA Polska, mogli wspierać firmę Vitagro Mariusz Samborski. Dziękujemy za okazane zaufanie i życzymy dalszych sukcesów biznesowych!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ