mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Rusza Queen Innovation Challenge - międzynarodowy program mentoringowy dla kobiet biznesu

Cieszymy się, że razem z UNDP* nareszcie możemy ogłosić uruchomienie wyjątkowego projektu, który mamy przyjemność współrealizować – w Mołdawii rusza Queen Innovation Challenge, międzynarodowy program mentoringowy mający na celu edukowanie i inspirowanie mołdawskich przedsiębiorczyń przez polskie kobiety biznesu.

Projekt Queen Innovation Challenge zdobył nagrodę w ramach konkursu zorganizowanego przez Polish Challenge Fund. Jego głównym założeniem jest umożliwienie transferu wiedzy i know-how oraz wsparcie przedsiębiorczych kobiet w szukaniu innowacyjnych rozwiązań dla stojących przed nimi wyzwań biznesowych.

W ramach projektu zaprosimy 10 przedsiębiorczych kobiet z Mołdawii z najciekawszymi pomysłami biznesowymi do współpracy z międzynarodowymi mentorkami, także z Polski, które pomogą im przezwyciężyć trudności w rozwijaniu swojego biznesu oraz zapewnią wsparcie w identyfikacji możliwości rozwoju.

Zaangażowanie się w ten projekt wraz z naszymi lokalnymi partnerami z Mołdawii to duży krok naprzód we wspieraniu zrównoważonego rozwoju poprzez promowanie integracji i innowacji. W ramach Queen Innovation Challenge skupiamy się na kobietach, które rozpoczęły swój biznes i potrzebują pomocy w ustaleniu długoterminowej strategii rozwoju – komentuje Sara Dusza, Starszy Konsultant w CIVITTA Polska.

Projekt Queen Innovation Challenge realizowany jest przez Polish Challenge Fund, CIVITTA Polska i CIVITTA Estonia w partnerstwie z największą mołdawską społecznością kobiet i matek Ask a Mom oraz firmą doradczą BDC Creative.

 

*UNDP - Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (agenda ONZ)

***

Polish Challenge Fund jest częścią projektu "Partnerstwo Polska-UNDP: Innowacyjne rozwiązania dla Celów Zrównoważonego Rozwoju", finansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP i realizowanego przez UNDP Istanbul Regional Hub.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ