mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Queen Innovation Challenge - szukamy kobiet biznesu chcących dzielić się swoimi doświadczeniami

Każdego dnia dostrzegamy i doceniamy rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce, a tym samym ich odwagę, profesjonalizm i ambicję. Każda z nich jest dla nas inspiracją, bo każda ma swój własny, niepowtarzalny przepis na sukces.

W CIVITTA wspieramy inicjatywy rozwijające przedsiębiorczość wśród kobiet i uważamy je za niezwykle wartościowe i potrzebne, ponieważ pozwalają na wyrównanie szans w biznesie, wymianę wiedzy i doświadczeń czy budowanie pewności siebie. Tym bardziej cieszymy się, że razem z UNDP uruchomiliśmy wyjątkowy projekt – Queen Innovation Challenge!

Queen Innovation Challenge to przestrzeń umożliwiająca transfer know-how i wsparcie przedsiębiorczych kobiet z Mołdawii w szukaniu innowacyjnych rozwiązań dla stojących przed nimi wyzwań biznesowych. W ramach projektu zaprosimy 10 przedsiębiorczyń z najciekawszymi pomysłami biznesowymi do współpracy z międzynarodowymi mentorkami – także z Polski. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby stać się inspiracją dla aktywnych biznesowo Mołdawianek, do zgłoszenia się do naszego programu.

Kogo szukamy?

  • Kobiet, które mają duże doświadczenie przedsiębiorcze (na przykład założyły startupy, prowadzą firmy lub pracują w obszarze rozwoju biznesu) oraz aktywnie rozwiązują problemy związane z prowadzoną działalnością biznesową.
  • Kobiet aktywnych w obszarze innowacji i wsparcia biznesu (konsultantek, mentorek, trenerek).

Queen Innovation Challenge to niecodzienna szansa, aby dodać skrzydeł ambitnym przedsiębiorczyniom z Mołdawii, pomóc im przezwyciężyć trudności w rozwijaniu swojego biznesu oraz zapewnić wsparcie w identyfikacji możliwości rozwoju. Zapraszamy do udziału – to świetna okazja dla potencjalnych mentorek do wzięcia udziału w programie wspieranym przez jedną z agend ONZ, zdobycia nowych doświadczeń oraz poszerzenia swojej sieci kontaktów. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Sarą Duszą.

 

Projekt Queen Innovation Challenge realizowany jest przez Polish Challenge Fund, CIVITTA Polska i CIVITTA Estonia w partnerstwie z największą mołdawską społecznością kobiet i matek Ask a Mom oraz firmą doradczą BDC Creative.

***

Polish Challenge Fund jest częścią projektu "Partnerstwo Polska-UNDP: Innowacyjne rozwiązania dla Celów Zrównoważonego Rozwoju", finansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP i realizowanego przez UNDP Istanbul Regional Hub.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ