mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Kompleksowa współpraca z FreshMail przy wdrażaniu innowacyjnego narzędzia w wiadomościach e-mail marketingowych i transakcyjnych

Od trzech lat owocnie współpracujemy z firmą FreshMail, wspierając ją zarówno w procesie pozyskania dofinansowania ze środków unijnych, jak i w trakcie realizacji dofinansowanego projektu. FreshMail jest liderem na polskim rynku e-mail marketingu oraz maili transakcyjnych – blisko 40% wiadomości elektronicznych z newsletterami, które wszyscy otrzymujemy, jest wysyłanych właśnie przez system FreshMail.

Projekt współfinansowany ze środków unijnych

Celem działań spółki jest zapewnienie wysokiej skuteczności obsługiwanych kampanii, a także bezpieczeństwa w wysyłaniu e-maili marketingowych. Dlatego korzystając ze wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, firma zrealizowała projekt pn. SendGuard – zwiększające bezpieczeństwo odbiorców innowacyjne narzędzie oparte o technologię Machine Learning oraz Artificial Intelligence do walki z problemem spamu i phishingu w wiadomościach e-mail marketingowych oraz transakcyjnych. Wysokość otrzymanego dofinansowania wyniosła ponad 6,5 mln PLN, a nasz zespół ekspertów pod nadzorem Natalii Starzak wspierał firmę w całym procesie pozyskania dotacji.

Innowacja produktowa

W ramach dofinansowanego projektu została opracowana innowacja produktowa w postaci znacząco ulepszonej usługi opartej o nowatorskie narzędzie SendGuard do analizy szerokiego spektrum elementów wysyłki, takich jak lista odbiorców, załączniki, treść i zamieszczone w niej grafiki, obrazy czy linki. Wielostopniowa i szybka analiza umożliwia systemowi podjęcie decyzji o tym, czy dana wiadomość jest bezpieczna do wysłania, czy też należy ją wstrzymać lub anulować. Dodatkowymi korzyściami wynikającymi z opracowanej usługi są wzrost zadowolenia odbiorców poprzez dopasowanie treści do ich profilu behawioralnego oraz znaczące zwiększenie reputacji IP spółki u dostawców skrzynek pocztowych.

Wsparcie w realizacji projektu

Serdecznie gratulujemy firmie FreshMail zakończenia projektu i dziękujemy za okazane zaufanie. Jednak to nie koniec naszej współpracy – w czasie trwania projektu nad prawidłową jego realizacją czuwała Ada Dudkiewicz, a teraz będziemy wspierać spółkę w okresie trwałości pod czujnym okiem Agnieszki Majer.

Zakończony projekt wspierany przez nasz zespół to też dobra okazja, aby podkreślić, że realizacja projektów współfinansowanych ze środków unijnych pozwala przedsiębiorstwom na skuteczne wdrożenie innowacyjnych rozwiązań czy usług do własnej działalności. Dzięki temu firmy mają szansę na zwiększenie swojej konkurencyjności zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym, kreując tym samym rozwój gospodarczy naszego kraju. Cieszymy się, że możemy w tym współuczestniczyć!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ