mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Kompleksowa współpraca z firmą technologiczną QuarticOn

Możliwość współpracy z innowacyjnymi firmami, które tworzą unikalne i przełomowe rozwiązania, to coś, co mobilizuje nas w codziennej pracy. Widzimy, że zaangażowanie naszego zespołu i wsparcie włożone w obsługiwane przedsięwzięcia mają realny wpływ na społeczeństwo i otaczającą nas rzeczywistość, co jest dla nas dodatkowym motywatorem do działania. Cenimy to, że mamy swój udział w kreowaniu przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw, a co za tym idzie – w zwiększaniu poziomu innowacyjności polskiej gospodarki.

Jednym z naszych klientów jest firma technologiczna QuarticOn, której misją jest rozwiązywanie problemów branży e-commerce poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii opartej na sztucznej inteligencji i algorytmach uczenia maszynowego. Współpracę z QuarticOn podjęliśmy rok temu, pomagając firmie pozyskać dofinansowanie w ramach konkursu Szybka Ścieżka na rozwój narzędzia do wsparcia sprzedaży szeroko pojętej mody przez internet. Tym narzędziem jest asystent, który będzie pomagał w doborze odpowiednich ubrań i dodatków. System rozwijany przez QuarticOn po pierwsze zostanie nauczony, jak wybierać poszczególne elementy garderoby, tak aby stworzona stylizacja była zgodna z aktualnymi trendami, kanonami mody i preferencjami klienta. A po drugie – na bazie zdjęć odzieży z szafy klienta będzie rekomendował kolejne elementy stroju dostępne w sklepach odzieżowych, które uzupełnią lub stworzą nową stylizację.

Asystent modowy, opracowywany przez QuarticOn, zostanie zaimplementowany przez firmę w dwóch formach – jako aplikacja mobilna skierowana do indywidualnych użytkowników oraz jako moduł do internetowych sklepów odzieżowych, który umożliwi automatyczne tworzenie stylizacji z asortymentu, bez konieczności zatrudniania stylisty. Zgodnie z założeniami projekt ten zostanie ukończony w przeciągu 2 lat, dlatego już w 2024 roku możemy spodziewać się wyjątkowego i unikalnego na skalę światową prywatnego stylisty w swoim własnym telefonie.

Często tłumaczymy naszym klientom, że pozytywna ocena wniosku o dofinansowanie nie jest równoznaczna z końcem formalności, ponieważ otrzymanie środków jest uzależnione od spełnienia wielu wymogów w toku trwania przedsięwzięcia, jak i po jego zakończeniu. Dlatego firma QuarticOn powierzyła nam również proces zarządzania projektem oraz rozliczania przyznanego dofinansowania. Dziękujemy za okazane zaufanie, inspirującą współpracę oraz czas poświęcony na wspólne przygotowanie wniosku aplikacyjnego – jesteśmy pewni, że omawiany projekt nie jest ostatnim innowacyjnym przedsięwzięciem, w ramach którego będziemy mieli szansę wspierać zespół QuarticOn.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ