mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Innowacyjne start-up’y specjalizujące się w dziedzinie sztucznej inteligencji poszukiwane!

CIVITTA wraz z Radar Tech organizuje kolejną edycję CHALLENGER AI – programu akceleracyjnego skierowanego do start-upów rozwijających oryginalne przedsięwzięcia związane ze sztuczną inteligencją.

Program CHALLENGER AI to 3 miesiące intensywnych, odbywających się w formule hybrydowej warsztatów z udziałem znanych i doświadczonych ekspertów, inwestorów i trenerów, którzy pomogą rozwinąć start-up wraz z kompleksowym ekosystemem innowacji. Oferta skierowana jest do start-upów z Ukrainy oraz krajów sąsiednich, lecz co do zasady nie ma żadnych ograniczeń geograficznych. Należy jednak liczyć się z tym, że niektóre z zajęć i warsztatów odbywają się w formule stacjonarnej i wymagana będzie obecność zespołu na miejscu w Kijowie.

CHALLENGER AI skierowany jest do start-upów, które są już na etapie MVP – „minimum viable product”, tj. posiadają już roboczą lub gotową do sprzedaży wersję swojego produktu lub rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji oraz potrzebują zastrzyku inwestycyjnego lub wsparcia techniczno-merytorycznego do rozwinięcia swojego produktu w pełnoskalowe rozwiązanie. Szczególnie poszukiwane są start-up’y z potencjałem na zostanie następnym jednorożcem z możliwością wywarcia dużego wpływu na społeczeństwo. Udział w przedsięwzięciu pomoże w skalowaniu działalności i przyczyni się do otworzenia nowych możliwości w rozwoju biznesu.

Korzyści oferowane przez CHALLENGER AI to:

  • speed-dating z inwestorami i potencjalnymi partnerami,
  • możliwości współpracy z ekspertami mającymi w swoim portfolio rozwój m.in. Amazona, Nvidii, Ubera, PwC czy Change Ventures,
  • warsztaty mentorskie, workshopy oraz dostęp do ponad 100 mentorów i trenerów w zależności od potrzeb,
  • warsztaty marketingowe, sprzedażowe, finansowe, inwestycyjne i z zakresu budowania zespołu,
  • ciężka praca i zabawa w dobrej atmosferze.

Program akceleracyjny CHALLENGER AI jest wolny od opłat za uczestnictwo. Jedynym warunkiem jest partycypacja organizatora w 5% wartości przyciągniętych inwestycji w ciągu 12 miesięcy od uczestnictwa w wydarzeniu. Uczestnictwo w programie pozwoli na zyskanie dostępu do wielu inwestorów i korporacji, które będą w stanie dokapitalizować opracowywane rozwiązanie.

Aplikowanie jest możliwe do 20 lutego pod linkiem: https://bit.ly/challengerAI.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ