mobile-banner-bg-left mobile-banner-bg-right
mobile-v-left mobile-v-right

Aspöck Automotive Polska – współpraca przy procesie pozyskania decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji

W toku naszej codziennej pracy wspieramy rozwój przedsiębiorstw, pomagając im realizować swoje plany biznesowe nie tylko za pomocą bezzwrotnych dotacji – zwracamy także ich uwagę na instrumenty umożliwiające zmniejszenie obciążeń podatkowych, w tym szczególnie zwolnienia z CIT w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Jednym z naszych klientów jest firma Aspöck Automotive Polska prowadząca swoją działalność na terenie Ligoty Dolnej. Grupa Aspöck jest wiodącym w Europie producentem opraw oświetleniowych dla sektora motoryzacyjnego i tym samym kluczowym graczem na globalnym rynku.

Cieszymy się, że nasi eksperci pod nadzorem Wojciecha Kwiatkowskiego mogli wspierać Aspöck Automotive Polska w procesie pozyskania decyzji o wsparciu na realizację nowej inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Planowany przez firmę projekt o wartości przekraczającej 20 mln PLN doprowadzi do zwiększenia mocy produkcyjnych obecnego zakładu oraz przyczyni się do zmniejszenia poziomu bezrobocia w regionie Kluczborka.

Aspöck Automotive Polska – dziękujemy za zaufanie i życzymy wielu sukcesów w biznesie!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ